Zamykane teczki ofertowe

Aspektem, na który warto zwrócić uwagę podczas zamawiania teczek ofertowych jest sposób w jaki teczka się zamyka. Ten, jak mogłoby się wydawać, trywialny element może okazać się bardzo pomocny i niejednokrotnie wręcz zbawienny. Teczki ofertowe niestety mają to do siebie, że jeżeli znajduje się w nich niewystarczająca ilość dokumentów lub też są one w różnych, a nawet mniejszych niż przewiduje to wykrojnik teczki formatach, to są one narażone na wypadnięcie z teczki.
Aby uniknąć takiego przykrego zdarzenia, bardzo dobrym sposobem jest stworzenie swego rodzaju zamknięcia dla teczki.
Zamknięcie takie może przybierać kilka najczęściej spotykanych form. Zamknięcie teczki może zostać zaplanowane oraz zaprojektowane już w fazie powstawania dla niej wykrojnika, w którym wystarczy dorobić górne „skrzydełka„, które skutecznie zabezpieczają znajdujące się w teczce ofertowej dokumenty z każdej strony. Taki zabieg powoduje, że teczka zaczyna przypominać swoiste pudełko, które świetnie nadaje się na omawiany tutaj gadżet reklamowy.
Kolejną możliwością dobrze nadającą się do wykorzystania w teczkach ofertowych jest zamknięcie przy użyciu gumki lub rzepów. Teczki ofertowe z gumką nadają się wprost idealnie do częstego ich używania i zapewniają one bardzo solidne oraz bezpieczne przechowywanie i transportowanie materiałów konferencyjnych lub ofertowych. Gumki najczęściej przytwierdzane są do tylnej części teczki przy pomocy tak zwanych „skuwek” metalowych, które gwarantują solidne i trwałe mocowanie.
Często spotykanym zamknięciem jakie stosuje się w produkcji teczek ofertowych są rzepy. Rzepy przyklejane są w wewnętrznej części teczki, co najczęściej odbywa się przy zastosowaniu kleju introligatorskiego. Rzepy, podobnie jak gumki, świetnie sprawdzają się w praktycznie każdym przypadku teczek ofertowych, które wymagają pewnego zamknięcia chroniącego znajdujące się wewnątrz teczki dokumenty.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *